Ohřevná vitrína - 650 mm - se 2 policemi - černá

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Ohřevná vitrína - 650 mm - se 2 policemi - černáSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks13 589 Kč/ ks11 231 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Ohřevná vitrína s 2 policemi
- Barva: Černá
- Zaoblený, odklopný přední akrylový disk pro snadné plnění a vyjímání
- Jednoduché ovládání
- Tlačítko zapnutí/vypnutí
- Kontrolka napájení
- Nastavitelný termostat
- Elegantní prezentace zboží
- Protiskluzové gumové nožičky
Kvalita
- Tělo z potaženého Nerezová ocel
- Všechny strany ze skla
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 650 mm |
|---|---|
| Hloubka | 467 mm |
| Výška | 630 mm |
Detaily
| Počet polic | 2 |
|---|---|
| Police | 0,5 m² |
| Užitný objem | 96 l |
| Šířka materiálu | 0,80 mm |
| Osvětlení | LED |
| Maximální teplota v místnosti | 60 °C |
| Teplota termostatu | 30 °C až 90 °C |
Hodnoty připojení
| Výkon | 560 Watt |
|---|---|
| Napětí | 220 - 240 V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 28,50 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







