Ohřívací vitrína - 108L - nerezová ocel

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Ohřívací vitrína - 108L - nerezová ocelSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks16 835 Kč/ ks13 913 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Ohřevná vitrína s 4 otočnými úrovněmi
- Kapacita: 108 l
- Jednoduché ovládání
- Tlačítko zapnutí/vypnutí
- Kontrolka napájení
- Nastavitelný termostat
- Elegantní prezentace zboží
Kvalita
- Tělo z nerezové oceli
- Všechny strany ze skla
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 470 mm |
|---|---|
| Hloubka | 470 mm |
| Výška | 870 mm |
Detaily
| Průměr polic | 355 mm |
|---|---|
| Maximální teplota v místnosti | 60 °C |
| Teplota termostatu | 30 °C až 90 °C |
Hodnoty připojení
| Výkon | 1,20 kW |
|---|---|
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 41 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích





