Vaflovač - Jednoduchý - 1,3 kW - Tvar: UFO - pečící plochou otočnou o 180°

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Vaflovač - Jednoduchý - 1,3 kW - Tvar: UFO - pečící plochou otočnou o 180°Skladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks4 579 Kč/ ks3 784 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
POZNÁMKA:
- Prosím, použijte uvolňovací sprej, abyste se vyhnuli poškrábání povrchu
Výhody produktu
- Tepelně izolované rukojeti pro bezpečné otevírání a zavírání i při vysokých provozních teplotách.
- Skvěle se hodí k plnění zmrzlinou nebo jinými přísadami pro přípravu UFO zmrzliny, UFO hamburgerů nebo UFO kebabu.
Provedení
- Vaflovač ve tvaru UFO
- Vynikající pro profesionální použití
- Plynulé nastavení teploty od 50 °C až 300 °C
- S praktickým časovačem pro akustickou připomínku - nezávisle na funkci ohřevu
- Pečicí desky nejsou vyměnitelné
- Vypínač pro zapnutí/vypnutí
- Kontrolka napájení
- rychlý a efektivní rozvod tepla
Kvalita
- Tělo z ušlechtilé Nerezová ocel
- Povrch potažený teflonem
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 470 mm |
|---|---|
| Hloubka | 250 mm |
| Výška | 300 mm |
Rozměry UFO
| Průměr | 115 mm |
|---|---|
| Výška | 300 mm |
Detaily
| Materiál | Hliník, Nerezová ocel |
|---|---|
| Tvar | Ufo |
| Teplota | 50 °C bis 300 °C |
| Funkce časovače | 0 až 5 minut |
Hodnoty připojení
| Výkon | 1,30 kW |
|---|---|
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 10,04 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







