Vaflovač - jednoduchý - digitální - 1,3 kW - s pečicí plochou otočnou o 180° a ukazatelem teploty

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Vaflovač - jednoduchý - digitální - 1,3 kW - s pečicí plochou otočnou o 180° a ukazatelem teplotySkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks6 375 Kč/ ks5 269 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Poznámka
- Prosím, použijte uvolňovací sprej, abyste se vyhnuli poškrábání povrchu
Výhoda produktu
- Žehličku lze otočit o 180° - pro rovnoměrné rozložení těsta a tepla na obě pečicí desky pro ještě rovnoměrnější výsledky.
Provedení
- Vaflovač jednoduchý
- Vynikající pro profesionální použití
- Digitální displej pro nastavení teploty a časovače
- 2 pečicí deska(y) otočná(é) o 180°
- Vysoká kvalita
- rychlý a efektivní rozvod tepla
- Vypínač pro zapnutí/vypnutí
Kvalita
- Pečicí plech z vysoce kvalitní litiny
- Povrch potažený teflonem
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 225 mm |
|---|---|
| Hloubka | 480 mm |
| Výška | 300 mm |
| Průměr pečící desky | 185 mm |
Detaily
| Typ spotřebiče | Vaflovač |
|---|---|
| Časovač | 0-5 minut |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová vrstva | Teflon |
| Teplota | 50 °C bis 300 °C |
Hodnoty připojení
| Výkon | 1,30 kW |
|---|---|
| Napětí | 220 - 240 V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 9,94 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







