Elektrická Pekárenská horkovzdušná trouba - Manuální - 4x EN 60x40 - vč. 4 plechy 429x345 mm
- Novinka

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Elektrická Pekárenská horkovzdušná trouba - Manuální - 4x EN 60x40 - vč. 4 plechy 429x345 mmSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks15 940 Kč/ ks13 174 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Výhody produktu
- nízká spotřeba energie díky kvalitní izolaci
Provedení
- Elektrická horkovzdušná trouba
- Extra velký průzor
- Závěs dveří dole / klika dveří nahoře
- Ergonomicky tvarované
- Bezpečnostní termostat
- Testované a certifikované normy CB
Kvalita
- Tělo z ušlechtilé Nerezová ocel
- Zaoblené vnitřní rohy
- Atermální klika dveří
- Robustní závěs pro až 10 000 otevření
Varná komora
- Varná komora z nerezové oceli AISI 430
- Teplota: 100 °C ~ 260 °C
- Pro 4 plechů nebo roštů
- Rozteč zasouvacích kolejnic 74 mm
- Jednosměrný systém cirkulace vzduchu
Provoz/ovládání
- Ruční regulace teploty
Možnosti vaření
- Vaření / pečení / dušení / grilování
- Pečení
- Vaření při nízkých teplotách
Rozsah dodávky
- 4 plechů na pečení ABEHTE43
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 590 mm |
|---|---|
| Hloubka | 709 mm |
| Výška | 589 mm |
Detaily
| Typ spotřebiče | Horkovzdušná trouba |
|---|---|
| Stohovatelné | Ano |
| Obsluha | Manuální |
| Kapacita | 4 plechů |
| Rozměr plechu | 429 mmx345 mm |
| Teplota | 100 °C bis 260 °C |
| Rozteč policových kolejnic | 74 mm |
| Délka kabelu | 1600mm |
Hodnoty připojení
| Výkon | 3,10 kW |
|---|---|
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 38 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích






