Horkovzdušná trouba - digitální - 4x GN 1/1 nebo EN 60x40 cm

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Horkovzdušná trouba - digitální - 4x GN 1/1 nebo EN 60x40 cmSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks43 693 Kč/ ks36 110 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Elektrická horkovzdušná trouba
- Kvalitní výrobek evropské výroby
- Pečící plechy nejsou součástí dodávky
- Skleněné dveře s dvojitým zasklením
- Závěs dveří dole / klika dveří nahoře
- Plastová klika dveří
- Výkonný motor
- Bezpečnostní termostat
- Halogenové osvětlení
- Výškově nastavitelné šroubovací nožičky
Kvalita
- Tělo vyrobené z vysoce kvalitního Nerezová ocel AISI 304
- Zaoblené vnitřní rohy
Varná komora
- Automatický předehřev
- Obousměrný recirkulační systém
Provoz/ovládání
- Digitální řízení vstřikování vody
- Digitální displej
- Snadné ovládání s 99 programy
Možnosti vaření
- Vaření / pečení / dušení / grilování
- Pečení
- Napařování / Odvlhčování
- rozmrazování
- Vaření při nízkých teplotách
Poznámky
- Toto zařízení vyžaduje trvalé připojení vody!
- Pro perfektní provoz doporučujeme přístroj pravidelně odvápňovat
- Pokud jste nainstalovali odstraňovač vodního kamene, mějte na paměti, že po průtoku cca 1 500 - 2 000 litrů vody je nutné kartuši regenerovat. Skutečný maximální průtok závisí na tvrdosti vody.
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 750 mm |
|---|---|
| Hloubka | 740 mm |
| Výška | 550 mm |
Detaily
| Typ spotřebiče | Elektrická horkovzdušná trouba |
|---|---|
| Obsluha | Digitální |
| Kapacita | 4 x GN 1/1 nebo EN 40 x 60 nádob/plechů |
| Teplota do | 260 °C |
| Vodovodní přípojka | 3/4 " palce (šroubovaná, samice) |
Varná komora
| Osvětlení | Halogen |
|---|---|
| Rozteč policových kolejnic | 75 mm |
Hodnoty připojení
| Připojení | volitelné |
|---|---|
| Výkon | 6,70 Watt |
| Napětí | 230/400V |
| Fáze | 1N/PE-3N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Stav dodávky | Smontováno |
|---|---|
| Způsob dopravy | Spedice |
| Hmotnost | 50 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích




