Palačinkovač - manuální ovládání - s 1 plotýnkou - Ø 400 mm

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Palačinkovač - manuální ovládání - s 1 plotýnkou - Ø 400 mmSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks4 715 Kč/ ks3 897 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Stroj na palačinky Crepes
- Rychlá a jednoduchá příprava palačinek
- 1 Plech(y) na pečení
- Vypínač pro zapnutí/vypnutí
- Ruční regulace teploty
- Teplota: 50 °C ~ 300 °C
- Kontrolka napájení
- Snadné použití
Kvalita
- Litinová pečicí deska s teflonovým povrchem
Připojení
- Výkon: 3 kW
- Elektrická připojení: 230V / 1N/PE / 50 Hz
Rozměry
- Vnější rozměry Š x H x V: 450 mm x 485 mm x 240 mm
Rozsah dodávky
- Nůž na palačinky NENÍ součástí balení!
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 450 mm |
|---|---|
| Hloubka | 485 mm |
| Výška | 240 mm |
Detaily
| Teplota | 50 °C bis 300 °C |
|---|---|
| Plotýnka na palačinky | Ø 400 mm |
Hodnoty připojení
| Výkon | 3 kW |
|---|---|
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 16,40 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích






