(2 Kusy) Indukční sporák - 3,5 kW

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
(2 Kusy) Indukční sporák - 3,5 kWSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks7 561 Kč/ ks6 249 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Šetří energii
- Maximální úspora energie: energie je dodávána pouze do hrnce a ne na celý povrch varné desky
- Výrazně méně energie: Automatické okamžité vypnutí, jakmile hrnec sejmete z varné desky
- Nejlepší vývin tepla ze všech systémů: S indukčními varnými deskami vaříte nejrychleji. Hrnec je horký po velmi krátké době a připraven k použití
Provedení
- 2dílný set
- Sklokeramická varná deska
- Stolní přístroj
- Snad se čistí
Vybavení
- Dotykový ovládací panel & ruční ovládání
- Časovač
Kvalita
- Vyrobeno z vysoce kvalitního Nerezová ocel
- Ochrana proti přehřátí
- Protiskluzové nožičky
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 335 mm |
|---|---|
| Hloubka | 435 mm |
| Výška | 119 mm |
Detaily
| Velikost skleněné plotýnky | 285 mm x 285 mm |
|---|
Hodnoty připojení
| Pracovní teplota | 60 °C - 240 °C |
|---|---|
| Celkový výkon | 3,50 kW |
| Výkon | 2 x 3,50 kW |
| Napětí | 230V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Fáze | 1N/PE |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 16,50 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







