Elektrická dvojitá fritéza - 8+8 litrů - 6,5 kW - s vypouštěcím kohoutem

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Elektrická dvojitá fritéza - 8+8 litrů - 6,5 kW - s vypouštěcím kohoutemSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks11 928 Kč/ ks9 858 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Fritéza (elektrická)
- Optimální distribuce tepla
- Ochrana proti přehřátí
- Jednoduché ovládání
Kvalita
- Vyrobeno z nerezové oceli
Dřez
- 2 dřezy
- Kapacita: 8 l + 8 l
- Teplota 50 °C - 190 °C
- Odnímatelný kryt
- Koš do fritézy
- Vypouštěcí ventil
Připojení
- Elektrická připojení: 230V / 1N/PE / 50 Hz
- Výkon: 6,50 kW
Rozměry
- Vnější rozměry Š x H x V: 580 mm x 440 mm x 410 mm
- Vnitřní rozměr Š x H x V: 240 mm x 300 mm x 200 mm
Rozsah dodávky
- 2 x kryt
- 2 x fritovací koš
- Ochranná mřížka v nádobě
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 580 mm |
|---|---|
| Hloubka | 440 mm |
| Výška | 410 mm |
Vnitřní rozměr
| Šířka | 240 mm |
|---|---|
| Hloubka | 300 mm |
| Výška | 200 mm |
Detaily
| Kapacita | 8 l + 8 l |
|---|---|
| Rozměr fritovacího koše | Š x H x V |
| Ochrana proti přehrátí | při max. 230 °C |
Hodnoty připojení
| Výkon | 6,50 kW |
|---|---|
| Napětí | 230V |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Stav dodávky | Smontováno |
|---|---|
| Způsob dopravy | Balík |
| Hmotnost | 16,58 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







