Elektrický sporák - 2x plotýnka kulatá (4 kW)

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Elektrický sporák - 2x plotýnka kulatá (4 kW)Skladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks12 265 Kč/ ks10 136 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Poznámka
- Přístroj je dodáván bez zástrčky!
Provedení
- Elektrický sporák
- Vynikající pro profesionální použití
- Lze kombinovat s dalšími produkty ze série: "Mario 600"
- Provedení stolního přistroje
- Ochrana proti stříkající vodě
- Regulovatelná teplota
- Teplota: 50 °C ~ 400 °C
- Bezpečnostní termostat
- Kontrolka napájení
- Kompaktní & prostorově úsporný
- Snadné použití
Kvalita
- Tělo vyrobené z vysoce kvalitního Nerezová ocel AISI 304
- Varné desky z litiny
Varná deska
- 2 kulaté plotýnky
- Průměr plotýnky vzadu: 224 mm
- Průměr plotýnky vpředu: 181 mm
- 6 Stupně výkonu
- Každá plotýnka je individuálně nastavitelná
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 400 mm |
|---|---|
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 430 mm |
Detaily
| Teplota | 50 °C ~ 400 °C |
|---|---|
| Konektor k dispozici | Nein |
Hodnoty připojení
| Provozní režim | Elektrické |
|---|---|
| Výkon | 4 kW |
| Výkon plotýnky 2 x 2,0 kW | |
| Napětí | 220V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Fáze | 3N/PE |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 23 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







