Fritéza 8+8L - 6,5 kW

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Fritéza 8+8L - 6,5 kWSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 9 ks5 902 Kč/ ks4 878 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Výhoda produktu
- Fritéza je na obou stranách vybavena držadly pro snadnou přepravu.
Provedení
- Fritéza (elektrická)
- Vypínač
- Ruční regulace teploty
- Optimální distribuce tepla
- Gumové nožičky pro bezpečnou stabilitu
- Jednoduché ovládání
Kvalita
- Vyrobeno z nerezové oceli
- Svařovaná nádrž na olej
Dřez
- 2 Dřez pro 8 l + 8 l
- Teplota 50 °C - 190 °C
- Odnímatelný kryt
- Koš do fritézy
- Vypouštěcí ventil
Rozsah dodávky
- 2 x kryt
- 2 x fritovací koš
- Dodání se 2 zástrčkou Schuko
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 598 mm |
|---|---|
| Hloubka | 568 mm |
| Výška | 386 mm |
Detaily
| Kapacita | 8 l + 8 l |
|---|
Hodnoty připojení
| Celkový výkon | 6,50 kW |
|---|---|
| Výkon fritézy | 3,25 kW |
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Stav dodávky | Smontováno |
|---|---|
| Způsob dopravy | Balík |
| Hmotnost | 14,27 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







