Grilovací trouba / Salamander – infračervený – 3,6 kW – 230 V – 2 police

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Grilovací trouba / Salamander – infračervený – 3,6 kW – 230 V – 2 policeSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks5 235 Kč/ ks4 326 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Výhody produktu
- rychlé opětovné zahřátí
- Vyjímatelný tác na drobky
- Funkce časovače
- Jednoduché ovládání
Provedení
- Provedení stolního přistroje
- Vynikající pro profesionální použití
- Ideální pro ohřívání, grilování a gratinování
- Topná tělesa nahoře, dole a uprostřed
- Horní a spodní ohřev není samostatně nastavitelný
- Obzvláště hygienické díky snadnému čištění
Kvalita
- Vysoký výkon infračervených hořáků
- Kompaktní & robustní provedení
Rozsah dodávky
- 4 Gumové nožičky pro bezpečnou stabilitu
- 2 grilovací rošty
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 440 mm |
|---|---|
| Hloubka | 300 mm |
| Výška | 405 mm |
| Vzdálenost mezi grilovacími rošty | 75 mm |
Vnitřní rozměr
| Šířka | 344 mm |
|---|---|
| Hloubka | 228 mm |
Detaily
| Regulace tepla | 3-stufig |
|---|---|
| Časovač | 1 - 15 Minuten |
Hodnoty připojení
| Provozní režim | Elektrické |
|---|---|
| Výkon | 3,60 kW |
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 7,64 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







