Horizontální kráječ kutr - 5,5 l - 550 W - 230 V - 1450 ot/min
- Novinka
- Doprava ZDARMA

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Horizontální kráječ kutr - 5,5 l - 550 W - 230 V - 1450 ot/minSkladem 14 ks15 125 Kč/ ks12 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Pro profesionální použití
- Ideální pro přesné krájení zeleniny, bylinek a ovoce i pro přípravu čerstvých pomazánek a jemného pesta.
- Snadno připravíte vegetariánské placičky, hummus nebo lehké rybí a masové omáčky (např. tatarák).
- Stolní přístroj
- Výkonný motor
- Protiskluzové nožičky
- Kompaktní, robustní a elegantní
- Šetří místo
Kvalita
- Z nerezové Nerezová ocel
Poznámky
- Důležité: Tento produkt není vhodný pro výrobu masa na klobásy!
- Součástí dodávky není žádný nástroj pro výměnu čepele!
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 680 mm |
|---|---|
| Hloubka | 441 mm |
| Výška | 385 mm |
Detaily
| Kapacita | 5,50 l |
|---|---|
| Počet otáček za minutu | 1.450 |
Hodnoty připojení
| Výkon | 550 Watt |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hrubá hmotnost | 41,80 kg |
| Čistá hmotnost | 39 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







