Indukční vařič Wok - 3,5 kW - vč. pánve Wok

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Indukční vařič Wok - 3,5 kW - vč. pánve WokSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks5 583 Kč/ ks4 614 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Šetří energii
- Maximální úspora energie: energie je dodávána pouze do hrnce a ne na celý povrch varné desky
- Výrazně méně energie: Automatické okamžité vypnutí, jakmile hrnec sejmete z varné desky
- Nejlepší vývin tepla ze všech systémů: S indukčními varnými deskami vaříte nejrychleji. Hrnec je horký po velmi krátké době a připraven k použití
Provedení
- Stolní přístroj včetně pánve wok
- Ovládací panel s dotykovým panelem a funkcí časovače
- Ochrana proti přehřátí
- Protiskluzové nožičky
Kvalita
- Z vysoce kvalitního Nerezová ocel
Rozsah dodávky
- 1 Indukční vařič Wok
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 375 mm |
|---|---|
| Hloubka | 500 mm |
| Výška | 186 mm |
Detaily
| Velikost skleněné plotýnky | 311 mm x 311 mm |
|---|---|
| Wok | Ø 460 mm |
Hodnoty připojení
| Výkon | 3,50 kW |
|---|---|
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Stav dodávky | Smontováno |
|---|---|
| Způsob dopravy | Balík |
| Hmotnost | 13,30 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







