Kontaktní gril - 2,6 kW - Grilovací plocha: 400x255mm

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Kontaktní gril - 2,6 kW - Grilovací plocha: 400x255mmNení skladem5 173 Kč/ ks4 275 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Kontaktní gril s drážkovanými grilovacími deskami
- Vhodné pro profesionální použití
- Horní a dolní grilovací desky se zahřívají současně.
- Je vybaven žáruvzdornou rukojetí a tepelným štítem na horní straně pro větší bezpečnost a pohodlí.
- Tlačítko zapnutí/vypnutí
- Kontrolka napájení
Kvalita
- Tělo z vysoce kvalitního Nerezová ocel
- smaltované grilovací desky zajišťují rovnoměrné rozložení tepla a zabraňují přichycení pokrmů.
Připojení
- Výkon: 2,60 kW
- Elektrická připojení: 230V / 1N/PE / 50 Hz
- Dodávka připravena k zapojení
Rozměry
- Vnější rozměr Š x H x V: 490 mm x 380 mm x 250 mm
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry (vč. rukojeti a nožičky)
| Šířka | 490 mm |
|---|---|
| Hloubka | 380 mm |
| Výška | 250 mm |
Rozměry grilovací plochy
| Šířka | 490 mm |
|---|---|
| Hloubka | 380 mm |
Detaily
| Povrch grilu | Drážkované |
|---|
Hodnoty připojení
| Výkon | 2,60 kW |
|---|---|
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 24,64 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







