Kontaktní gril - 4,4 kW - nahoře & dole drážkovaný - grilovací plocha: 475x230mm

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Kontaktní gril - 4,4 kW - nahoře & dole drážkovaný - grilovací plocha: 475x230mmNení skladem6 557 Kč/ ks5 419 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Kontaktní gril
- Grilovací plotýnky [b]s drážkami nahoře a dole[/b]
- Vhodné pro profesionální použití
- Nastavitelný termostat
- Teplota: 50 °C ~ 300 °C
- Provozní světlo (světla)
- Šetří místo
- Snad se čistí
Kvalita
- Z vysoce kvalitního Nerezová ocel
- Litinový povrch grilu
- Drážkovaný povrch
- Všechny strany se grilují současně
Připojení
- Výkon: 4,40 kW
- Elektrická připojení: 230V / 1N/PE / 50 Hz
Rozměry
- Vnější rozměr Š x H x V: 570 mm x 310 mm x 520 mm
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry (vč. rukojeti a nožičky)
| Šířka | 570 mm |
|---|---|
| Hloubka | 310 mm |
| Výška | 520 mm |
Detaily
| Rozměr grilovací desky nahoře | Š 214 mm x H 214 mm |
|---|---|
| Rozměr grilovací desky dole | Š475 mm x H230 mm |
Hodnoty připojení
| Napětí | 230V |
|---|---|
| Výkon | 4,40 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 31 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







