Pita trouba / Salamander KOMPAKT - 0,8 m| Trouba na gratinování | Topinkovač | Pečicí gril | Elektrický | Gastro

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Pita trouba / Salamander KOMPAKT - 0,8 m| Trouba na gratinování | Topinkovač | Pečicí gril | Elektrický | GastroSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks6 897 Kč/ ks5 700 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Provedení: elektrické zařízení
- Vynikající pro profesionální použití
- Ideální pro ohřívání, grilování a gratinování
- Obzvláště hygienické díky snadnému čištění
- Provedení stolního přistroje
- Provozní světlo (světla)
- 4 grilovací úroveň
- Vysoký výkon
Výhody produktu
- Jednoduchá nekomplikovaná nastavitelnost výšky grilovacího roštu
- rychlé opětovné zahřátí
- Vyjímatelný tác na drobky
- Regulovatelná teplota
- Jednoduché ovládání
- Přímé vytápění
- S odkapávací plochou
Kvalita
- Kompaktní & robustní provedení
- Tělo z nerezové oceli
Připojení
- Výkon: 3,60 kW
Rozměry
- Vnější rozměr Š x H x V: 800 mm x 450 mm x 470 mm
- Vnitřní rozměr: Š x H x V: 645 mm x 380 mm x 328 mm
Rozsah dodávky
- 1grilový rošt
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Volitelné příslušenství
- Různé špízy
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 800 mm |
|---|---|
| Hloubka | 450 mm |
| Výška | 470 mm |
Vnitřní rozměr
| Šířka | 645 mm |
|---|---|
| Hloubka | 380 mm |
| Výška | 328 mm |
Rozměry grilovací plochy
| Šířka | 800 mm |
|---|---|
| Hloubka | 450 mm |
Hodnoty připojení
| Připojení | elektrické |
|---|---|
| Výkon | 3,60 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
| Napětí | 230V |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 31 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







