Plynová fritéza - 8L - (6,6 kW)

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Plynová fritéza - 8L - (6,6 kW)Skladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks40 754 Kč/ ks33 681 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- S bezpečnostním termočlánkem, který hlídá plamen a automaticky vypne přívod plynu do spotřebiče, když plamen zhasne.
- Vysoce kvalitní plynová fritéza
- Vynikající pro profesionální použití
- Lze kombinovat s dalšími produkty ze série: "Lorenzo 600"
- Hladký povrch
- Stolní přístroj
- Kapacita: 8 l
- Ochranná mřížka v nádobě
- 1 Trubkových hořáků na vaničku
- Přední výpust oleje s pojistkou
- Komín s ochranou proti stříkající vodě
- Bezpečnostní systém s termočlánkem (piezoelektrické zapalování)
- Termostat
- Teplota: od 110 °C ~ 190 °C
- Spínač/Vypínač
- Optimální distribuce tepla
- Snadné použití
Kvalita
- Tělo z vysoce kvalitního Nerezová ocel AISI 304
- Zaoblené vnitřní rohy
Rozsah dodávky
- Koše jsou součástí dodávky.
- Propanové trysky
- trysky na zemní plyn
- 1 x kryt
- Bezpečnostní termostat
- Výškově nastavitelné šroubovací nožičky
Poznámky
- Rádi bychom upozornili, že pro zajištění nejlepšího možného výkonu a optimálního využití výrobku se doporučuje používat systém odsávání vzduchu.
Směrnice
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
- Výrobek nese označení CE.
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 300 mm |
|---|---|
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 410 mm |
Rozměr dřezu
| Šířka | 300 mm |
|---|---|
| Hloubka | 286 mm |
| Výška | 410 mm |
Detaily
| Max. objem | 8 l |
|---|---|
| Průměrná doba fritování | 5 ' |
Hodnoty připojení
| Připojení | plyn |
|---|---|
| Výkon | 6,60 kW |
Průměrná spotřeba
| Kcal/h | 5.676 |
|---|---|
| Btu/h | 22.519 |
| Propan ( G30 / G31 ) | 0,52 kg/h |
| Zemní plyn H ( G20 ) | 0,70 m³/h |
| Zemní plyn L ( G25 ) | 0,81 m³/h |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 29 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích





