Plynový sporák - se 2 hořáky (8 kW)

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Plynový sporák - se 2 hořáky (8 kW)Skladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks14 688 Kč/ ks12 139 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- S bezpečnostním termočlánkem, který hlídá plamen a automaticky vypne přívod plynu do spotřebiče, když plamen zhasne.
- Vynikající pro profesionální použití
- Provedení stolní přístroj
- Nízká spotřeba energie
- Jednoduchá a funkční práce
- Kompaktní & prostorově úsporný
Kvalita
- Tělo vyrobené z vysoce kvalitního Nerezová ocel
Připojení
- Vhodné pro propan a zemní plyn
- Přednastaveno na zemní plyn
- Výkon: 8 kW
Rozsah dodávky
- Trysky na zemní plyn (trysky na propan jsou součástí dodávky)
Poznámky
- Rádi bychom upozornili, že pro zajištění nejlepšího možného výkonu a optimálního využití výrobku se doporučuje používat systém odsávání vzduchu
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 750 mm |
|---|---|
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 145 mm |
Detaily
| Provozní režim | Plyn |
|---|---|
| Hořáky | 2 |
| Plynová přípojka | 1/2" |
Hodnoty připojení
| Výkon | 8 kW |
|---|
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 17,40 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích



