Sklokeramická smažicí deska - 0,41 m

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Sklokeramická smažicí deska - 0,41 mSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks13 083 Kč/ ks10 812 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Výhody produktu
- Rychlý ohřev a chlazení - sklokeramické desky dokáží rychle měnit teplotu, což vám umožní lepší kontrolu při vaření.
- Sklokeramika je při správném použití odolná proti poškrábání a trvanlivá.
- Protože sklokeramika není porézní, lze snadno setřít stříkance a zbytky jídla.
Provedení
- Sklokeramický gril
- Kvalitní výrobek evropské výroby
- Vynikající pro profesionální použití
- Provedení stolního přistroje
- Příprava nízkokalorických potravin
- Ideální pro šetrnou přípravu zeleniny
- Ideální pro přípravu steaků, vajec a palačinek
- Lze použít jako gril teppanyaaki
- Hladký povrch
- Grilovací deska s odkapávací zásuvkou na tuk
- Regulovatelná teplota
- Ochrana proti stříkající vodě
- Rovnoměrné rozložení tepla
- Bezpečnostní termostat
- Miska na odkapávání tuku
- Ideální pro mobilní použití
Kvalita
- Tělo z ušlechtilé Nerezová ocel AISI 304
- Hladký sklokeramický povrch
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 408 mm |
|---|---|
| Hloubka | 528 mm |
| Výška | 252 mm |
Detaily
| Materiál | Nerezová ocel AISI 304 |
|---|---|
| Plocha grilu | 385 mm x 415 mm |
| Topné zóny | 1 |
| Max. teplota | 300 °C |
Hodnoty připojení
| Výkon | 3,50 kW |
|---|---|
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 12 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích



