Pita trouba/ Salamander SPECIAL - s výškově nastavitelným topným tělesem - 0,45 m - Trouba na gratinování - Topinkovač

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Pita trouba/ Salamander SPECIAL - s výškově nastavitelným topným tělesem - 0,45 m - Trouba na gratinování - TopinkovačSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks13 105 Kč/ ks10 831 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Pec Salamander
- Výškově nastavitelný topné těleso
- Provozní světlo (světla)
- Snad se čistí
Grilovací plocha
- Výškově nastavitelný topné těleso
Kvalita
- Vysoce kvalitní nerezová ocel
Připojení
- Elektrická připojení: 220V / 1N/PE / 50 Hz
- Výkon: 2,80 kW
Rozměry
- Vnější rozměry Š x H x V: 450 mm x 460 mm x 507 mm
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 450 mm |
|---|---|
| Hloubka | 460 mm |
| Výška | 507 mm |
Hodnoty připojení
| Výkon | 2,80 kW |
|---|---|
| Napětí | 220V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Napětí | 220V |
Dodávka
| Stav dodávky | Smontováno |
|---|---|
| Způsob dopravy | Spedice |
| Hmotnost | 47 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích





