Pita trouba/ Salamander SPECIAL - s výškově nastavitelným topným tělesem - 0,65 m - Trouba na gratinování - Topinkovač

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Pita trouba/ Salamander SPECIAL - s výškově nastavitelným topným tělesem - 0,65 m - Trouba na gratinování - TopinkovačSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks14 735 Kč/ ks12 178 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Pec Salamander
- Výškově nastavitelný topné těleso
- Provozní světlo (světla)
- Snad se čistí
Grilovací plocha
- Výškově nastavitelný topné těleso
Kvalita
- Vysoce kvalitní nerezová ocel
Připojení
- Elektrická přípojka: 1N/PE / 230V / 50 Hz (připojení s CEE-zástrčkou)
- Výkon: 4,60 kW
- Přístroj je dodáván bez zástrčky!
Rozměry
- Vnější rozměry Š x H x V: 650 mm x 462 mm x 507 mm
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 650 mm |
|---|---|
| Hloubka | 462 mm |
| Výška | 507 mm |
Hodnoty připojení
| Výkon | 4,60 kW |
|---|---|
| Napětí | 230V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Fáze | 1N/PE |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 65 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích





