Stolní panoramatická vitrína - 108 l - 470 mm - s 4 otočnými policemi - stříbrná

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Stolní panoramatická vitrína - 108 l - 470 mm - s 4 otočnými policemi - stříbrnáNení skladem20 395 Kč/ ks16 855 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Panoramatická vitrína
- Barva: Stříbrná
- LED osvětlení
- 4 rotujících, kulatých chromovaných mřížek
- Teplota: 2 °C ~ 10 °C
- Kapacita: 108 l
- Odvětrávaný chladicí systém
- Automatické odmrazování
- Digitální displej
- Digitální regulace teploty
Kvalita
- Tělo z ušlechtilé Nerezová ocel
- Všechny strany ze skla
Připojení
- Výkon: 230 Watt
- Elektrická připojení: 220V / 1N/PE / 50 Hz
Rozměry
- Vnější rozměry Š x H x V: 470 mm x 470 mm x 870 mm
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 470 mm |
|---|---|
| Hloubka | 470 mm |
| Výška | 870 mm |
Detaily
| Počet dveří | 1 |
|---|---|
| Počet polic 4 kusů | |
| Vzdálenost mezi policemi | 110 mm |
| Kapacita | 108 l |
| Osvětlení | LED |
Chlazení
| Chladicí faktor | Cirkulace vzduchu |
|---|---|
| Rozmrazování | Automatické |
| Teplota | 2 °C ~ 10 °C |
| Chladivo | R600a / 0,05 kg |
Hodnoty připojení
| Výkon | 230 Watt |
|---|---|
| Napětí | 220V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 52 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích






