Elektrická fritéza - 4L

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Elektrická fritéza - 4LSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks2 297 Kč/ ks1 898 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Fritéza (elektrická)
- Optimální distribuce tepla
- Jednoduché ovládání
Kvalita
- Vyrobeno z nerezové oceli
- Svařovaná nádrž na olej
Dřez
- 1 Dřez pro 4 l
- Teplota 50 °C - 190 °C
- Odnímatelný kryt
- Koš do fritézy
Připojení
- Elektrická připojení: 230V / 1N/PE / 50 Hz
- Výkon: 2,50 kW
Rozměry
- Vnější rozměry Š x H x V: 264 mm x 380 mm x 306 mm
Rozsah dodávky
- 1 x kryt
- 1 x fritovací koš
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 264 mm |
|---|---|
| Hloubka | 380 mm |
| Výška | 306 mm |
Detaily
| Kapacita | 4 l |
|---|
Hodnoty připojení
| Napětí | 230V |
|---|---|
| Výkon | 2,50 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
| Fáze | 1N/PE |
Dodávka
| Stav dodávky | Smontováno |
|---|---|
| Způsob dopravy | Balík |
| Hmotnost | 5,40 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







