Elektrická fritéza na rybu 20,4L - s vypouštěcím kohoutkem

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Elektrická fritéza na rybu 20,4L - s vypouštěcím kohoutkemSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks7 338 Kč/ ks6 064 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Vysoce kvalitní elektrická fritéza
- Vynikající pro profesionální použití
- Stolní přístroj
- Hladký povrch
- S vypouštěcím kohoutem
- Kapacita: max. 20,4 L
- Ochranná mřížka v nádobě
- Přední výpust oleje s pojistkou
- Komín s ochranou proti stříkající vodě
- Spínač/Vypínač
- Kontrolka napájení
- Termostat
- rotační radiátor
- Optimální distribuce tepla
- Snadné použití
Kvalita
- Tělo z ušlechtilé Nerezová ocel AISI 304
- Vanička z nerezové oceli
- vyraženo z jednoho kusu
Rozsah dodávky
- 1 Vypouštěcí kohoutek oleje
- 1 x fritovací koš
- Přístroj je dodáván bez zástrčky/kabelu.
- Bezpečnostní termostat
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 550 mm |
|---|---|
| Hloubka | 470 mm |
| Výška | 386 mm |
Rozměr dřezu
| Šířka | 514 mm |
|---|---|
| Hloubka | 325 mm |
| Výška | 190 mm |
| Výška bez rukojeti | 150 mm |
Rozměr koše
| Šířka | 460 mm |
|---|---|
| Hloubka | 260 mm |
| Výška | 222 mm ohne Griff 150 mm |
Detaily
| Max. teplota | 200 °C |
|---|---|
| Max. objem | max. 20,4 L |
| Průměrná doba fritování | 4 ' |
Hodnoty připojení
| Provozní režim | Elektrické |
|---|---|
| Výkon | 5 kW |
| Napětí | 400V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Fáze | 3N/PE |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 9,34 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







