Elektrický gril - 4,4 kW - hladký a drážkovaný - grilovací plocha: 600x335 mm

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Elektrický gril - 4,4 kW - hladký a drážkovaný - grilovací plocha: 600x335 mmNení skladem8 752 Kč/ ks7 233 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Poznámky
- Spotřebič je dodáván s ochrannou fólií a vrstvou oleje na povrchu fritézy, která ji chrání před korozí!
- Vezměte prosím na vědomí, že je zcela normální, že se fritovací desky po prvním použití zbarví
Výhoda produktu
- Rychlé zahřívání a vysoká odolnost - Vysoce kvalitní deska se rychle a rovnoměrně zahřívá a nedeformuje se ani při dlouhodobém vystavení vysokému teplu.
Provedení
- Elektrická pánev s hladkým a drážkovaným povrchem pro smažení
- 2 topná zóna
- Regulátor napájení je součástí dodávky
- Plynulá regulace teploty pomocí otočného ovladače
- Teplota: od 50 °C ~ 300 °C
- Zásuvka na odkapávání tuku
- Gumové nožičky pro bezpečnou stabilitu
Kvalita
- Tělo z ušlechtilé Nerezová ocel
Připojení
- Výkon: 4,40 kW
- Elektrická připojení: 230V / 1N/PE / 50 Hz
- Dodávka připravena k zapojení
Rozměry
- Vnější rozměry Š x H x V: 605 mm x 415 mm x 290 mm
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 605 mm |
|---|---|
| Hloubka | 415 mm |
| Výška | 290 mm |
Rozměry grilovací plochy
| Šířka | 605 mm |
|---|---|
| Hloubka | 415 mm |
Detaily
| Povrch grilu | Polovina/polovina |
|---|---|
| Teplota | od 50 °C ~ 300 °C |
Hodnoty připojení
| Výkon | 4,40 kW |
|---|---|
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 28,64 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







