Lednice na lahve - 466L - 2 skleněné dveře

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Lednice na lahve - 466L - 2 skleněné dveřeSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks36 013 Kč/ ks29 763 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Lednice na nápoje
- Extrémně výkonný chladicí motor
- Plynulé otevírání a zavírání dveří
- Uzamykatelné dveře
- Digitální termostat
- Tichý provoz
- 10 Police (výškově nastavitelné)
- Četné varianty uložení
- Výškově nastavitelné nohy
- Silné a stálé chlazení
- Vysoký výkon s nízkou spotřebou energie (šetrné k životnímu prostředí)
Kvalita
- Tělo z ušlechtilé Ocel
- Vnitřek z vysoce kvalitní nerezové oceli
- Skleněné dveře s dvojitým zasklením
Rozsah dodávky
- 10 nosných roštů
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 920 mm |
|---|---|
| Hloubka | 515 mm |
| Výška | 1.815 mm |
Detaily
| Materiál | Sklo, Nerezová ocel, Ocel |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Chladicí oddíly | 1 |
| Brutto objem | 500 l |
| Užitný objem | 466 l |
| Nosné rošty | 10 kus |
| Výška | 2 |
| Typ dveří | Skleněné dveře |
Chlazení
| Teplota | 2 °C ~ 8 °C |
|---|---|
| Chladicí faktor | Cirkulace vzduchu |
| Rozmrazování | Automatické |
| Chladivo | R290 / 0,10 kg |
Hodnoty připojení
| Provozní režim | Elektrické |
|---|---|
| Výkon | 390 Watt |
| Spotřeba energie kwh/24h | 3,56 |
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 126 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







