Lednice na nápoje - 1500L - 3 skleněné dveře & reklamní displej

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Lednice na nápoje - 1500L - 3 skleněné dveře & reklamní displejSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 9 ks50 337 Kč/ ks41 601 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Bílý přední panel pro loga
- dvojité zasklení
- Uzamykatelné dveře
- Nastavení teploty pomocí digitálního displeje
- Snadné použití
- Tichý provoz
- S 4 koly
- Silné a konstantní chlazení při venkovních teplotách až do 32 °C
Rozsah dodávky
- 12 police
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 2.050 mm |
|---|---|
| Hloubka | 740 mm |
| Výška | 2.107 mm |
Detaily
| Barva | Černá/bílá |
|---|---|
| Výška | 3 |
| Typ dveří | Skleněné dveře |
| Kapacita | 1.500 l |
| Počet polic 12 kusů | |
| Nosnost | až do 30 kg |
| Isolace | 60 mm |
| Osvětlení | LED |
Chlazení
| Teplota | 2 °C bis 8 °C |
|---|---|
| Chladicí faktor | Cirkulace vzduchu |
| Rozmrazování | Automatické |
| Chladivo | R290 |
Hodnoty připojení
| Provozní režim | Elektrické |
|---|---|
| Výkon | 1,25 kW |
| Spotřeba energie kwh/24h | 7,40 |
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Stav dodávky | Smontováno |
|---|---|
| Způsob dopravy | Spedice |
| Hmotnost | 285 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







