Lednice na nápoje - 800L - 2 skleněné dveře & reklamní displej

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Lednice na nápoje - 800L - 2 skleněné dveře & reklamní displejSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks30 701 Kč/ ks25 373 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Bílý přední panel pro loga
- Nastavení teploty pomocí digitálního displeje
- Snadné použití
- Tichý provoz
- S 4 koly
- Konvekční chlazení - lepší rozložení teploty ve spotřebiči
- Silné a konstantní chlazení při venkovních teplotách až do 32 °C
Kvalita
- 60 mm silná izolace
- dvojité zasklení
Rozsah dodávky
- 8 police
- Připraveno k zapojení
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 1.295 mm |
|---|---|
| Hloubka | 715 mm |
| Výška | 1.995 mm |
Detaily
| Barva | Černá |
|---|---|
| Výška | 2 |
| Typ dveří | Skleněné dveře |
| Kapacita | 880 l |
| Police | 8 kusů (výškově nastavitelné) |
| Nosnost | až do 30 kg |
| Isolace | 60 mm |
| Vnitřní osvětlení | LED |
Chlazení
| Teplota | 2 °C bis 8 °C |
|---|---|
| Chladicí faktor | Cirkulace vzduchu |
| Rozmrazování | Automatické |
| Chladivo | R290 |
Hodnoty připojení
| Provozní režim | Elektrické |
|---|---|
| Výkon | 350 Watt |
| Spotřeba energie kwh/24h | 4,20 |
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Stav dodávky | Smontováno |
|---|---|
| Způsob dopravy | Spedice |
| Hmotnost | 143 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







