Mini gril na kuřata - elektrický - se 2 rožni pro 6 kuřat

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Mini gril na kuřata - elektrický - se 2 rožni pro 6 kuřatSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks37 934 Kč/ ks31 350 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Poznámky
- Upozorňujeme, že zařízení nesmí být nikdy provozováno naprázdno se zavřenými dveřmi
Provedení
- Elektrický gril na kuřata
- Dodávka včetně osvětlení
- 2 Špízy pro 6 kuřat
- Rotační špízy
- 1 skleněné dveře
- Topné zóny lze nastavit samostatně
- Zásuvka na odkapávání tuku
- Velká odkapávací miska vhodná také pro udržování teploty zeleniny, brambor apod.
- Kompaktní & robustní provedení
- Snad se čistí
Kvalita
- Z vysoce kvalitního Nerezová ocel
- Dveře z tepelně odolného materiálu
- Vysoce kvalitní topné moduly
Výhody produktu
- Zvlášť prostorově úsporný spotřebič s malou hloubkou
- Praktické a všestranné použití
- Jednoduchá a funkční práce
- Vynikající výsledek grilování
Připojení
- Výkon: 4,40 kW
- Elektrická připojení: 400V / 3N/PE / 50 Hz
Rozměry
- Außenmaß B x T x H: 800 mm x 400 mm x 555 mm
Rozsah dodávky
- 2 otočných špízů
- Vnitřní osvětlení
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 800 mm |
|---|---|
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 555 mm |
Detaily
| Počet špízů | 2 kusů |
|---|---|
| Možný počet kuřat | až do 6 kusů |
Hodnoty připojení
| Výkon | 4,40 kW |
|---|---|
| Napětí | 400V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Fáze | 3N/PE |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 50 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích



