Hotdogovač / Ohřevná vitrína - 1,2 kW - 2 police

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Hotdogovač / Ohřevná vitrína - 1,2 kW - 2 policeSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks5 334 Kč/ ks4 408 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Výhoda produktu
- Vodní pára udržuje uzeniny horké a zabraňuje vysychání horní části pečiva
Provedení
- Parní hrnec na párky ve 2 úrovních
- Elegantní prezentace zboží
- Jednoduché ovládání
- Tlačítko zapnutí/vypnutí
- Kontrolka napájení
- Nastavitelný termostat
- Vypouštěcí ventil vody na boku
Kvalita
- Tělo vyrobené z vysoce kvalitního Nerezová ocel AISI 304
- Skleněná přední část
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Vnější rozměr
| Šířka | 410 mm |
|---|---|
| Hloubka | 435 mm |
| Výška | 640 mm |
Vnitřní rozměr
| Šířka | 345 mm |
|---|---|
| Hloubka | 323 mm |
| Výška | 365 mm |
Detaily
| Kapacita uzenin | 200 |
|---|---|
| Kapacita pečiva | 32 |
| Teplota do | 85 °C |
| Šířka materiálu | 0,80 mm |
Hodnoty připojení
| Výkon | 1,20 kW |
|---|---|
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Stav dodávky | Smontováno |
|---|---|
| Způsob dopravy | Balík |
| Hmotnost | 12,64 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







