Pekařský Elektrický kombinovaný konvektomat - digitální - 2,4″ LCD displej - 3x EN 600x400
- Novinka
- Doprava ZDARMA

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Pekařský Elektrický kombinovaný konvektomat - digitální - 2,4″ LCD displej - 3x EN 600x400Není skladem44 896 Kč/ ks37 104 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Výhody produktu
- Nízká spotřeba energie díky vysoce kvalitní izolaci bez formaldehydu
- Otevíratelné vnitřní sklo pro snadné čištění
- Integrované modré LED osvětlení zviditelňuje i odolné nečistoty a zajišťuje tak lepší kontrolu čištění
Provedení
- Možný počet plechů: 3
- Závěs dveří vpravo / klika dveří vlevo
- Digitální displej
- Vnitřní rám
- Snadno kombinovatelné s kynárnou nebo jiným příslušenstvím
- Snadná montáž příslušenství
Kvalita
- Z vysoce kvalitního Nerezová ocel
- Tepelně odolné skleněné dveře.
- Dlouhá životnost
- Optimální distribuce tepla
Provoz/ovládání
- Ovládací panel budoucnosti
- Rozmanitost programů
Možnosti vaření
- Pečení
Široká škála aplikací
- Bar
- Supermarket
- Pizzerie
- Samoobslužná restaurace a mnoho dalšího
Poznámky
- Toto zařízení vyžaduje trvalé připojení vody!
- Pro perfektní provoz doporučujeme přístroj pravidelně odvápňovat
- Pokud jste nainstalovali odstraňovač vodního kamene, mějte na paměti, že po průtoku cca 1 500 - 2 000 litrů vody je nutné kartuši regenerovat. Skutečný maximální průtok závisí na tvrdosti vody.
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 830 mm |
|---|---|
| Hloubka | 830 mm |
| Výška | 490 mm |
Detaily
| Obsluha | Digitální |
|---|---|
| Teplota do | 270 °C |
| Kapacita | 3 x EN 600 mm x 400 mm |
| Vzdálenost mezi plechy | 75 mm |
| Osvětlení | LED |
Hodnoty připojení
| Výkon | 3,60 kW |
|---|---|
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Stav dodávky | Smontováno |
|---|---|
| Způsob dopravy | Spedice |
| Hmotnost | 56 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích





