Udírna - digitální - 475x450x912 mm - s 3 policemi a se skleněnými dveřmi - černá

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Udírna - digitální - 475x450x912 mm - s 3 policemi a se skleněnými dveřmi - černáSkladem 10 ks13 625 Kč/ ks11 260 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Výhody produktu
- Digitální ovládání s přesnou kontrolou teploty a času
- Velký varný prostor se čtyřmi policemi na maso, ryby nebo drůbež
- Velká prosklená dvířka, abyste měli vždy dokonalý přehled o procesu kouření
Provedení
- Ideální pro uzení zeleniny, masa nebo ryb
- Topná spirála pro účinné dýmání pilin
- Optimalizovaná tvorba kouře a jeho cirkulace pro rovnoměrnější rozložení kouře v interiéru.
- 1 skleněné dveře
- Teploměr - snadno čitelný na předních dveřích
- Nekomplikované - plnění nebo doplňování dřevěných třísek pomocí zásuvky
- Bezpečné zavírání dveří pomocí 2 upínacích spon
- Vypínač a provozní kontrolka
- 2 zapuštěných držadel na boční straně pro snadné přemisťování.
Kvalita
- Prvky karoserie a interiéru z vysoce kvalitního Nerezová ocel SS 201
Rozsah dodávky
- 3 polic
- 1 Odkapávací miska
- Udírna
- Komínové potrubí
- Miska na odkapávání tuku
- Ovládací skříňka (se síťovým kabelem)
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 475 mm |
|---|---|
| Hloubka | 450 mm |
| Výška | 912 mm |
Detaily
| Obsluha | Digitální |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Teplota | 30 °C bis 125 °C |
| Počet polic | 3 |
| Počet udicích háčků | 10 |
| Časovač | až do 0-24 |
Hodnoty připojení
| Připojení | elektrické |
|---|---|
| Výkon | 2 kW |
| Napětí | 230V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Fáze | 1N/PE |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 34 kg |







