Udírna - digitální - 500x447x1295 mm - s 8 policemi

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Udírna - digitální - 500x447x1295 mm - s 8 policemiSkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 9 ks16 018 Kč/ ks13 238 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Výhody produktu
- Vysoká energetická účinnost díky dvojitým stěnám z nerezové oceli a vnitřní tepelné izolaci z minerální vlny
- Díky svým multifunkčním možnostem použití může udírna splnit různé požadavky, např. grilování uzením, grilování na dřevě, vaření v páře, sušení atd.
- Pro teplé a horké uzení
Provedení
- Ideální pro uzení zeleniny, masa nebo ryb
- Topná spirála pro účinné dýmání pilin
- Teploměr - snadno čitelný na předních dveřích
- přesný – proces řízený 0 - 12 h nastavitelným časovačem
- Nastavitelný komín pro nastavení hustoty kouře
- Nekomplikované - plnění nebo doplňování dřevěných třísek pomocí zásuvky
- Odkapávací miska nad udírnou zabraňuje odkapávání tuku na udící třísky a zajišťuje zdravý proces uzení
- Bezpečné zavírání dveří pomocí 3 upínacích spon
Kvalita
- Tělo z ušlechtilé Nerezová ocel
- Vnitřní tepelná izolace z minerální vlny pro energetickou účinnost
- Protiskluzové nožičky
- Bezpečný transport - dvě rukojeti na boku usnadňují přepravu
Vnitřní vybavení
- Interiér z nerezové oceli
- 8 chromovaných vkládacích mřížek
- 95 mm Vzdálenost mezi rošty
- Odkapávací miska na tuk (s výlevkou do mísy)
- Záchytný zásobník na popel
- box na uhlíky
Rozsah dodávky
- Udírna
- Komínové potrubí
- 8 vkládací mřížky
- Miska na tuk
- Ovládací skříňka (se síťovým kabelem)
- Udicí háčky nejsou součástí dodávky
Poznámka:
- Vhodné jen pro venkovní prostor
- Součástí dodávky je zásobník, který účinně zabraňuje odkapávání tuku na třísky a zajišťuje tak zdravé uzení
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 500 mm |
|---|---|
| Hloubka | 447 mm |
| Výška | 1.295 mm |
Vnitřní rozměr
| Šířka | 400 mm |
|---|---|
| Hloubka | 340 mm |
| Výška | 1.080 mm |
Rozměr roštu
| Šířka | 395 mm |
|---|---|
| Hloubka | 320 mm |
Detaily
| Teplota | 30 °C bis 120 °C |
|---|---|
| Počet vkládacích roštů | 8 |
| Funkce časovače | 0,00 h až 12,00 h |
Hodnoty připojení
| Výkon | 1 kW |
|---|---|
| Napětí | 230V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 56 kg |







