Zásuvková skříň PREMIUM - se 4 zásuvkami & obkladovým panelem - 400x600mm

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Zásuvková skříň PREMIUM - se 4 zásuvkami & obkladovým panelem - 400x600mmNení skladem11 842 Kč/ ks9 787 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Provedení PREMIUM
- Zaoblené rohy
- 4 zásuvek (nechlazených)
- Hladké otevírání a zavírání
- S obkladovým panelem
- Výškově nastavitelné nožičky z nerezové oceli
Kvalita
- Tělo a zásuvky z ušlechtilého Nerezová ocel AISI 430
Rozměry
- Vnější rozměry Š x H x V: 400 mm x 600 mm x 1.150 mm
Rozsah dodávky
- 4 zásuvek (nechlazených)
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 400 mm |
|---|---|
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 1.150 mm |
Detaily
| Zásuvky | 4 |
|---|---|
| Tloušťka nerezové oceli | 1 mm |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 52 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







