Zásuvková skříňka PREMIUM - 0,5 m - se 3 šuplíky

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Zásuvková skříňka PREMIUM - 0,5 m - se 3 šuplíkySkladem : dodání do 6-8 pracovních dní 10 ks9 562 Kč/ ks7 902 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Provedení
- Zaoblené rohy
- Výškově nastavitelné nožičky z nerezové oceli
- Vhodné do zásuvek: 1/2, 1/4, 2/8, 1/3, 1/6, 1/9 GN nádob
- Maximální výška GN nádob: 150 mm mm
- 3 zásuvek (nechlazených)
- 60 mm Arbeitsplatte
- Výška zásuvky: 150 mm
Kvalita
Rozměry
- Vnější rozměr Š x H x V: 500 mm x 600 mm x 870 mm
- Rozměr zásuvek Š x H x V: 305 mm x 430 mm x 160 mm
Rozsah dodávky
- 3 zásuvek (nechlazených)
Směrnice
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 500 mm |
|---|---|
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 870 mm |
Rozměry zásuvky
| Šířka | 305 mm |
|---|---|
| Hloubka | 430 mm |
| Výška | 160 mm |
Detaily
| Zásuvky | 3 |
|---|---|
| Výška přihrádky | 150 mm |
| Tloušťka pracovní desky | 60 mm |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hmotnost | 41 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích





